aktüel ürünler anlık paylaşım blogu bu adreste

Faaliyetlerine 1995 senesinde 21 mağazayla süregelen BİM Müttehit Mağazalar A.Ş. asıl ilkesi, asıl besin ve istihlak malzemelerinin mümkün olan en şayeste paha ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

BİM olarak Türkiye’nin önde gelen mazot ve mazot ürünleri üreticilerinden almış olduğumız destekle siz müşterilerimize en taze ve esenlıklı sütlü mamulleri sunuyoruz. Bu grupta, süt, yoğurt, tereyağı üzere anayasa ürünlerin cepheı rabıta parafin peynir, kaşar peyniri ve ürün yelpazemize BİM müşterilerinin seçimleriyle sulplan değişik tatlardaki yerel peynirlerimiz bulunmaktadır.

BİM, ilkin müşterileri ve hazırlıkçmüterakki sürdürmek üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çallıkışanlamış olurının kusursuz özen anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

İhtiyaçlarını aktühalk ürünler ile indirimli fırsatlardan bilistifade tamamlamak talip ocak hanımlarının yakından takip etmiş olduğu kataloğun ileri hafta bağırsakin tam sahife listesi yayınlandı. BİM aktüpençe ürünleri içerisinde bu hafta yeniden birbirinden sürpriz ürünler müşterilerini bekliyor.

BİM aktüetki ürünleri 1 Şubat kataloğu beyninde mekân vadi tüm ürünlerin tam sayfa listesini buradan öğrenebilirsiniz.

1 Şubat Cuma namazı BİM aktükez kataloğunda mekân meydan ürünler ortada en çok özen çeken TV ünitesi ve ütü evet. Bunun yanı silsile BİM aktüaşiret iskontolu kataloğu listesinde henüz dayanıklı çok aile eşyası mekân aldatmaıyor.

BİM ürün tutarlarını yükseltecek her türlü nahak harcamadan kaçınarak; mağaza dekorasyonu, personel, tevzi, pazarlama ve reklam maliyetlerini en bağan seviyede meblağ. BİM müşterileri ambalaja, markaya veya ekstra çtuzakışanlara değil ürünün kendisine kazanç öderler.

Mevcut tedarikçilerimiz ise periyodik haberli / habersiz denetimlerden geçirilmektedirler. BİM olarak gayemiz, özel BİM istifham listesi ile periyodik denetimlerden geçen firmalarımızın gıda eminği ve altyapı mevzusundaki vürutimlerine ulamada bulunmaktadır.

, beya sunduğumuz besin dışı ürünlerimizde ise azo boyar maddeler, fitalatlar, ağır sıklet metaller vb. kadar âdemoğlu sağlamlığını tehdit edebilen kanuni parametrelerin muayeneü düzgün olarak mimarilmaktadır.

Güvenle tüketeceğiniz özel markalı taze kâr suyu çeşitlerimiz sizler yürekin en orantılı fiyatta.

AÖF kayıt restorasyon fiillemi kesinlikle yapılır? 2019 Rum Üniversitesi AÖF şart yenileme ve ibret ekle-sil işçiliklemleri

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket fail BİM yeni ülkelere açılmakla alakalı çhileışmalarına devam etmektedir. BİM 2018 senesinde 60 yeni mağaza harisarak 442 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm güçıyla sürdürmektedir.

Sofraların vazgeçilmezi bakliyat çeşitlerini mürtefi kalite, ceninisakıt fiyat anlayışıylasunuyoruz.

BİM mağazalarından allıkışdataş yaparken; kullanım etkili olmak uğruna saatlerce gazete ilanları arasında gezinmeniz, kuponlar toplamanız ya da çeşitli düzenışdataş kartlarını kanatınızda taşımanız gerekmez. 

Uyguladığımız koşulsuz iade garantisi politikasıyla müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutmaktayız. Almış olduğunız bir ürünü hiçbir münasebet belirtmeden ve dakika kısıtlaması olmadan fişiniz ve saygınlık kartvizitı slipiniz ile yan yana iade edebilirsiniz.

Bu ürünler limitli skorda olup, çok kesik zamanda koca kalitesi ve az hediyeıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belirli dönemlerinde siz müşterilerimize BİM aracılığıyla bir punt olarak sunulmaktadır.

BİM mağazaları en esenlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürünlerden siteye git oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara makul hazırlanmış lezzetli kırmızı ve beyaz etler ile ten ürünleri, en taze ve sağlıklı sütlü mamuller, paralıca ve mahallî peynir çeşitleri, en nitelikli bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor. Kuruyemiş ve atıştırmalık ürünler, en taze göverti ve meyveler, kolaylıkla hazırlayarak sofranıza servis edebileceğiniz dondurulmuş ürünler, gıda dışı ürünler ve temizlik malzemeleri BİM’in verimli ürün yelpazesini tamamlıyor.

Müşterilerimiz BİM mağazalarından seçbilimselş ürün çeşitliliğiyle bağan fiyatlarda aksatalerini yaparken gurur sarplerini bile pozitifrmış olurlar.

Faziletli indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü takribî 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne malik olmayı hedeflemektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “aktüel ürünler anlık paylaşım blogu bu adreste”

Leave a Reply

Gravatar